درباره ما

 با توجه به کاربردهای گسترده ژئوتکستایل و نیازمندی عمده پروژه های عمرانی به آن، شرکت سپید صنعت در سال 1393 با هدف تولید تخصصی منسوجات نبافته در ایران، آغاز به کار نمود. این شرکت واحد صنعتی جدیدی را ، مجهز به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته برای تولید تخصصی ژئوتکستایل، در شهرک صنعتی سلمانشهر (متل قو) مازندران راه اندازی نمود. در حال حاضر شرکت سپید صنعت تنها تولید کننده عریض­ترین ژئوتکستایل تا عرض 7 متر در کشور می باشد. این محصولات تحت نام تجاری ژئوفام Geofam مطابق با استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می گردند، ژئوفام در طی این سال ها در بسیاری از پروژه های عمرانی داخلی و خارجی عملکردی موثر داشته است.

 از مهمترین مزایای ژئوتکستایل با عرض زیاد، صرفه قابل توجه اقتصادی آن می باشد، زیرا به کارگیری ژئوتکستایل عریض سبب کاهش هزینه های حمل و نقل Transport costs  ، کاهش میزان همپوشانی Overlap، کاهش زمان تحویلDelivery time ، افزایش سرعت اجرا project time، افزایش سهولت در نصب و کاهش هزینه های جانبی Cost می گردد.

کارشناسان ژئوفام در بخش کنترل کیفیت و آزمایشگاه همواره مواد اولیه و محصولات تولیدی را با دقت تحت نظر دارند تا منطبق با استاندارد ها بوده و در نتیجه منجر به تولید محصولاتی با آرایش و تراکم مناسب، مطابق با درخواست مشتریان و با کیفیت مطلوب شوند.

به عنوان دیگر توانمندی های سپید صنعت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–  تولید ژئوتکستایل گرمادیده با تجهیزات Calender تا عرض 7 متر

– تولید ژئوتکستایل با الیاف پلی پروپیلن و الیاف پلی استر از 100 گرم در متر مربع تا 900 گرم در متر مربع

– اخذ نشان صنعتگر نمونه و دریافت تقدیرنامه صادرکننده نمونه و همچنین گواهینامه های محصول پاک،  CE مارک، ایزو 9001 و ده ها تقدیرنامه­های کیفی و تخصصی دیگر

شایان ذکر است در طی این سال ها صدهاهزار متر مربع از محصولات این شرکت در پروژه های متعدد داخلی و خارجی با موفقیت کامل و همراه با رضایت مندی کارفرمایان محترم، مورد استفاده قرار گرفته است.